Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X

wysokiej klasy pasze dla zwierząt hodowlanych

XIX Międzynarodowa Konferencja Naukowa w Puławach

Data publikacji: 2014-06-26

W czerwcu br. firma LIRA, po raz kolejny, wzięła udział w XIX Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej przez Państwowy Instytut Weterynaryjny PIB w Puławach. Jak każdego roku, na tej doskonale zorganizowanej konferencji można było wysłuchać wykładów wybitnych polskich i zagranicznych naukowców i praktyków. I jak zawsze od lat, popularna „Pejsakówka” zgromadziła w Puławach kilkuset najlepszych specjalistów chorób świń oraz czołowych krajowych hodowców i producentów trzody chlewnej.
Tematem tegorocznej konferencji było Zdrowie i genetyczne uwarunkowania chowu świń Polsce.
A ponieważ zdrowie i prawidłowy chów to przede wszystkim prawidłowe żywienie hodowanych zwierząt, nasza firma przedstawiła uczestnikom konferencji swój najnowszy produkt. W tym roku firma LIRA zaoferowała producentom trzody chlewnej nową, ekskluzywną kolekcję pasz dla prosiąt – linię PORCUS.
Pasze te od kilku miesięcy są używane są w najlepszych polskich hodowlach. Od pewnego czasu naszymi prestarterami zainteresowały się także duże hodowle poza granicami naszego kraju. Zaprezentowane prestartery, eksponowane w specjalnie zaprojektowanym na czerwcową konferencję stoisku, wzbudziły duże zainteresowanie zwiedzających. A znacznie odbiegające wyglądem od firmowej kolorystyki stoisko tyleż zaskakiwało, co pozytywnie intrygowało uczestników konferencji.

Reklamujące te pasze świnka z logo linii PORCUS wzbudziła ogromne zainteresowanie w corocznej aukcji ufundowanych przez firmy upominków, z której dochody przeznaczone były, jak zwykle, na cele charytatywne. Niezwykle dynamicznie i dowcipnie prowadzona przez Pana Profesora Zygmunta Pejsaka licytacja spowodowała, że nasza statuetka osiągnęła bardzo wysoką cenę.

GALERIA