Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X

wysokiej klasy pasze dla zwierząt hodowlanych

XXI Konferencja

Data publikacji: 2016-06-24

Tegoroczna XXI Międzynarodowa Konferencja Hyopatologiczna organizowana przez Państwowy Instytut Weterynaryjny – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach przebiegała pod hasłem wpływu optymalnych warunków produkcyjnych, zdrowia oraz genetyki na opłacalność produkcji świń.
I podobnie jak w poprzednich latach nasza firma wzięła czynny udział w tej popularnej wśród lekarzy weterynarii i hodowców trzody chlewnej imprezie. Tym razem termin „Pejsakówki” zbiegł się, niemal, w czasie z uruchomieniem przez firmę LIRA nowej wytwórni pasz w Krzywiniu. W nowej mieszalni produkuje się wyłącznie pasze dla najmłodszych zwierząt, w tym, przede wszystkim, znaną i stosowaną w najlepszych polskich hodowlach linię prestarterów PORCUS.
I właśnie tą grupą naszych produktów postanowiliśmy zainteresować, jak zawsze, licznie przybyłych na konferencję. Ponieważ wśród uczestników „Pejsakówki” byli również hodowcy, którzy od dłuższego czasu korzystają z „Porcusów”, wszystkim zainteresowanym można było przedstawić nie tylko informacje o produkcie, ale i w referencje z tzw. „pierwszej ręki”.
Uroku prezentacji tego flagowego produktu firmy LIRA dodawała para sympatycznych pluszowych prosiaków, które nie zważając na panujące w Puławach wysokie temperatury, dziarsko przemierzała tereny wystawowe, szybko zdobywając sympatię gości.
Jak zawsze świetnie przygotowaną część wykładową konferencji, niemal w całości, wypełniły wykłady lekarzy weterynarii - praktyków. Spowodowało to zauważalny wzrost frekwencji słuchaczy.
Konferencję, jak co roku, uświetniła doskonała kolacja połączona z doroczną aukcją charytatywną. A wszystko to odbywało się w towarzystwie znanych przebojów zespołu Lady Pank.

GALERIA