Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X

wysokiej klasy pasze dla zwierząt hodowlanych

Targi Ferma Świń i Drobiu 2017

Data publikacji: 2017-02-22

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Ferma Świń i Drobiu odbywały się w atmosferze jubileuszu dwudziestolecia tej bardzo popularnej wśród hodowców imprezy. Wprawdzie od wielu lat targi te połączone są z Międzynarodowymi Targami Ferma Bydła, to jednak te drugie na podobny jubileusz muszą poczekać jeszcze trzy lata.
Jak każdego roku obie imprezy zgromadziły w Łodzi tłumy hodowców z całej Polski. Z całej, bo trafna lokalizacja tych Targów pozwala dotrzeć na nią wszystkim zainteresowanym. Niemal wszyscy mają, bowiem do Łodzi podobną odległość.
I jak co roku dopisali również wystawcy. Organizatorzy zgromadzili na Targach ponad dwieście firm prezentujących swoje oferty dla hodowców bydła, trzody chlewnej i drobiu.
Jak zawsze, wzbudzającym niezmiennie ogromne zainteresowanie gości stałym, punktem programu targów były profesjonalnie przygotowane i prowadzone seminaria, konferencje oraz coraz popularniejsze panele dyskusyjne.
Wśród hodowców trzody chlewnej, z pewnością, największe zainteresowanie wzbudziła dyskusja na temat zagrożeń dla polskiej hodowli ze strony ASF. W gronie znanych i zawsze chętnie słuchanych wykładowców znaleźli się m.in. Pan Profesor Zygmunt Pejsak, dr Marian Porowski oraz wielu innych naukowców i praktyków z Polski i spoza naszego kraju.
Na podstawie szacunków uczestników tej imprezy można stwierdzić, że podczas trzech dni targowych imprezę odwiedziło ponad 20 tysięcy zwiedzających, przede wszystkim hodowców i producentów ww. gatunków.

Jak co roku nasza firma wzięła czynny udział w tej popularnej imprezie wystawienniczej. I, jak co roku, Wytwórnia Pasz LIRA z Krzywinia zaprezentowała gościom Targów swój kolejny nowy produkt.
Tegoroczny firmowy HIT dedykowany jest hodowcom bydła. CHRUPKA, bo tak właśnie nazywa się wyjątkowa i jedyna, w swoim rodzaju, pasza dla cieląt zdobyła już uznanie sporej liczby klientów naszej firmy. Starannie dobrane i wyselekcjonowane komponenty w połączeniu z innowacyjną i zaawansowaną technologią produkcji CHRUPKI, czynią ją niezwykle atrakcyjną paszą dla bardzo wymagających cieląt.
Niezmiennie dużym zainteresowaniem hodowców trzody chlewnej i bydła cieszył się, kolejny rok z rzędu, pomocny w rozrodzie obu gatunków produkt o-MEGA L.
Firmowe portfolio Wytwórni Pasz z Krzywinia uzupełniały, podobnie jak na wielu wcześniejszych targach i wystawach dwie żywe maskotki – prosiaczki reklamującą flagowy produkt firmy LIRA – ekskluzywną linię prestarterów PORCUS.
Była to kolejna, bardzo udana również dla naszej firmy, impreza targowa.

GALERIA