Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X

wysokiej klasy pasze dla zwierząt hodowlanych

XXIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2017 w Kielcach

Data publikacji: 2017-03-27

W dniach 17-19.03.2017 na terenach wystawowych TARGI KIELCE, odbyła się kolejna edycja, jednej z największych w Polsce imprez wystawowych poświęconej branży rolniczej - Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH.
W targach uczestniczyło 750 wystawców z 20 krajów świata, a zwiedziło je ponad 70 tys. gości, w tym delegacje zagraniczne. Na targach prezentowano nowości z zakresu technik rolniczej, nawożenia, materiał siewny, środki ochrony roślin, technologie produkcji zwierzęcej, pasz i żywienia zwierząt.
Po raz kolejny Wytwórnia Pasz "Lira" zaprezentowała na tegorocznych targach pełna ofertę pasz, koncentratów, premiksów i dodatków paszowych dla bydła, trzody. drobiu i pozostałych gatunków zwierzą gospodarskich.
Nasze kolorowe stoisko z kompetentną obsługą doradców żywieniowych cieszyło się dużym zainteresowaniem hodowców, zwłaszcza bydła i trzody. Zainteresowanie budziły nowości, w tym Chrupka dla cieląt oraz flagowe produkty firmy: prestartery PORCUS, Golden Protein, Golden Energy i o-MEGA L.
Wspaniałą reklamę firmy stanowiły żywe maskotki -świnka i cielątko, jedyna tego typu na targach.
Nawiązano wiele kontaktów z hodowcami, które niebawem zostaną zmaterializowane nawiązaniem współpracy biznesowej.
Wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko, serdecznie dziękujemy, życzymy sukcesów produkcyjnych i sprzyjającej aury biznesowej. zapraszamy do współpracy.

GALERIA