Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X

wysokiej klasy pasze dla zwierząt hodowlanych

Nadarzyn 2017

Data publikacji: 2017-12-05

W dniach od 30 listopada do 2 grudnia br. w nowoczesnym ośrodku wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyły się II Centralne Targi Rolnicze 2017.

Ta bardzo młoda, o krótkiej historii, impreza targowa już podczas ubiegłorocznej, pierwszej edycji okazała się bardzo udanym przedsięwzięciem. O sukcesie CTR 2016 zadecydowały, przede wszystkim: ich lokalizacja, nowoczesna infrastruktura wystawiennicza wraz z doskonałą organizacją oraz infrastruktura logistyczna – bliskość lotniska i duże (na ok.15 000 miejsc dla samochodów), funkcjonalne parkingi.
W tym rejonie nie organizowano dotychczas tak dużych wystaw skierowanych do firm bardzo szerokiej branży rolniczej. Zarówno ubiegłoroczni wystawcy jak i goście zwracali uwagę na profesjonalizm i operatywność organizatorów.
Tegoroczne II Centralne Targi Rolnicze 2017 to kolejne niezwykle udane przedsięwzięcie i kolejny spektakularny sukces jej organizatorów.
To kompatybilne połączenie imprezy targowej i biznesowej z prezentacją osiągnięć oraz szeroko rozumianego dorobku gospodarczego, a także kulturalnego polskiej wsi.
Organizowane po raz drugi w Nadarzynie targi rolnicze stają się areną spotkań biznesowych polskich producentów branży rolno-spożywczej i ich zagranicznych partnerów.
Jest to także doskonała okazja do zaprezentowania najnowszych technologii stosowanych w rolnictwie oraz przemyśle produkcji żywności połączonej z pokazami najnowszego sprzętu, maszyn i urządzeń rolniczych.
Wystawa zorganizowana jest na liczącej ponad 140 000 metrów² powierzchni wystawienniczej, w sześciu nowoczesnych halach targowych. Podczas trwania targów odbywają się liczne konferencje i sesje oraz fora wszystkich branży.
W ramach CTR 2017 zorganizowano m.in. prezentację dorobku kulturalnego polskiej wsi, wystawę sprzętu rolniczego oraz degustację dobrej polskiej żywności. Z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia spore zainteresowanie zwiedzających wzbudziła prezentacja stołów wigilijnych organizowana przez koła gospodyń wiejskich z całego kraju.
Wystawa została podzielona na salony, w których zaprezentowano m.in. targi polskiej żywności, salon techniki oraz salon środków do produkcji rolniczej.

Nasza firma po raz pierwszy wzięła udział w tej imprezie. Wytwórnia Pasz LIRA zaprezentowała swoje sztandarowe oraz najnowsze produkty. Znalazły się wśród nich: znana coraz większemu gronu hodowców świń linia prestarterów PORCUS, firmowy hit – o-MEGA L, Golden Protein i, wzbudzająca zawsze i wszędzie, duże zainteresowanie innowacyjna pasza dla cieląt i koni – CHRUPKA. Ta ostatnia została uhonorowana nagrodą.
Stoisko firmowe swoją kolorystyką i stylistyką przyciągało wzrok odwiedzających wystawę rolników oraz mieszkańców stolicy i Mazowsza. Tych mniej zdecydowanych zapraszały do odwiedzenia stoiska firmy LIRA żywe maskotki świnki PORCUS i cielaczka CHRUPKA.

GALERIA