Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X

wysokiej klasy pasze dla zwierząt hodowlanych

Międzynarodowe Targi Ferma Świń i Drobiu oraz Targi Ferma Bydła

Data publikacji: 2018-02-22

Międzynarodowe Targi Ferma Świń i Drobiu oraz Targi Ferma Bydła to największa w Polsce specjalistyczna impreza targowa przeznaczona dla hodowców bydła, świń i drobiu oraz wszystkich zajmujących się produkcją zwierzęcą.
Pomysłodawcą tego projektu i, jak pokazały następne lata, prężnego ogólnopolskiego przedsięwzięcia był nieodżałowany Stanisław Brodziak. To z Jego inicjatywy odbyły się w poznańskiej Arenie, w roku 1998, pierwsze targi Ferma Świń i Drobiu. Międzynarodowe Targi Ferma Bydła powstały w 2001 roku i przez dekadę obie te imprezy odbywały się niezależnie od siebie w hali Arena w Poznaniu.
Od roku 2012 za sprawą późniejszego partnera strategicznego Targów – DLG AgroFood obie te imprezy odbywają się w tym samym miejscu i czasie. Początkowo Targi zlokalizowane były w łódzkiej hali Atlas Arena, a od roku 2015 w dwóch nowoczesnych obiektach wystawienniczych: Hali EXPO i Hali MOSiR w Łodzi.
Jak każdego roku imprezy targowe zgromadziły w Łodzi hodowców z całej Polski. Lokalizacja Targów w Centralnej Polsce pozwala, bez większych problemów dotrzeć tu wszystkim zainteresowanym. I jak każdego roku dopisali wystawcy (ponad 250 firm z Polski oraz zagranicy) i zwiedzający. Według szacunków organizatorów imprezy, łódzkie targi odwiedziło ponad 30 000 hodowców bydła, trzody chlewnej i drobiu i odwiedzających.
Jak każdego roku, niezmiennie ogromnym zainteresowaniem odwiedzających Targi gości cieszyły się profesjonalnie przygotowane i prowadzone konferencje naukowo –techniczne, seminaria i panele dyskusyjne. Hodowców trzody chlewnej, z oczywistych względów, interesowały przede wszystkim, wykłady dotyczące zagrożeń dla polskiej hodowli afrykańskim pomorem świń oraz zagadnienia stosowania tlenku cynku w żywieniu świń.

Nasza firma wzięła udział w tej popularnej i jedynej w swoim rodzaju imprezie wystawienniczej. I, jak co roku, Wytwórnia Pasz LIRA z Krzywinia prezentowała gościom Targów swoje najnowsze produkty i nowe osiągniecia.
Podobnie jak w niemal na wszystkich wcześniejszych wystawach i targach duże zainteresowanie wzbudzał innowacyjny produkt przeznaczony dla hodowców bydła i koni. Pasza CHRUPKA dla cieląt zdobyła już uznanie bardzo wielu klientów naszej firmy. Starannie dobrane i wyselekcjonowane komponenty w połączeniu z innowacyjną i zaawansowaną technologią produkcji CHRUPKI, czynią ją niezwykle atrakcyjną paszą dla bardzo wymagających zwierząt. Wielu spośród odwiedzających nasze stoisko hodowców trzody chlewnej udało się zainteresować dwoma, flagowymi produktami Wytwórni Pasz LIRA: linią prestarterów PORCUS oraz preparatem o-MEGA L.
Firmowe stoisko przyciągało niepowtarzalnym stylem i charakterystyczną kolorystyką, a wahających się potencjalnych klientów „doprowadzały” naszym doradcom i specjalistom na rozmowy żywe pluszaki: prosiak i cielak.
Tegoroczne targi zakończyły się dla WP LIRA zdobyciem nagród: "ZŁOTY MEDAL FERMA" oraz dyplom za produkty dla cieląt: "CHRUPKA maluch, CHRUPKA starszak".
GALERIA