Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X

wysokiej klasy pasze dla zwierząt hodowlanych

Kontakt

Wytwórnia Pasz „LIRA” Sp. z o.o.
ul. Gen. Chłapowskiego 36
64-010 Krzywiń
tel.:65 517 43 00
fax: 65 517 43 02
e-mail: info@lira-pasze.pl

Pracujemy od pon. do pt.
od 7.00 do 15.00

Sprzedaż i logistyka Krzywiń
Katarzyna Miedziarek
e-mail: katarzyna.miedziarek@lira-pasze.pl
tel.: 65 517 43 16
tel. kom.: 694 332 948
Natalia Netter
e-mail: logistyka@lira-pasze.pl
tel.: 65 517 43 01
tel. kom.: 696 019 416

Sprzedaż Bielewo
Monika Siekierkowska
e-mail: monika.siekierkowska@lira-pasze.pl
tel.: 65 517 73 21

Sprzedaż Jerka
Zbigniew Michałowicz
e-mail: jerka@lira-pasze.pl
tel.: 65 517 84 37
Sprzedaż Pyzdry
Daria Koska
e-mail: pyzdry@lira-pasze.pl
tel.: 63 276 83 23
Leszek Sarbinowski
tel. kom.: 509 520 743
Sprzedaż Troszyn
Przemysław Pieniążek
e-mail: troszyn@lira-pasze.pl
tel.: 29 767 14 48
tel. kom.: 660 489 821
Marketing
Anna Majorczyk
e-mail: anna.majorczyk@lira-pasze.pl
tel.: 65 517 43 10
tel. kom.: 535 448 241
Dział jakości i rozwoju produktu
dr Arkadiusz Michalak
e-mail: arkadiusz.michalak@lira-pasze.pl
tel. kom.: 608 551 895
Dorota Marcinkowska-Chmielewska
e-mail: dorota.chmielewska@lira-pasze.pl
tel.: 65 517 43 18
tel. kom.: 664 781 054
Dział zakupu komponentów paszowych
Halina Jędrowiak
e-mail: oferty@lira-pasze.pl
tel.: 65 517 43 04
tel. kom.: 660 534 594
Księgowość
Anna Szablewska
e-mail: anna.szablewska@lira-pasze.pl
tel.: 65 517 43 05
Katarzyna Przybył
e-mail: katarzyna.przybyl@lira-pasze.pl
tel.: 65 517 43 03
 
Kadry
Monika Siekierkowska
e-mail: monika.siekierkowska@lira-pasze.pl
tel.: 65 517 73 21
Transport
Jerzy Klak
e-mail: jerzy.klak@lira-pasze.pl
tel.: 65 517 43 06
tel. kom.: 660 561 189
Laboratorium
Agnieszka Śląska
e-mail: agnieszka.slaska@lira-pasze.pl
tel.: 65 517 43 07
Doradcy żywieniowi ferm
dr Arkadiusz Michalak
e-mail: arkadiusz.michalak@lira-pasze.pl
tel. kom.: 608 551 895
 Marek Gasiński
Specjalista ds. rozrodu trzody chlewnej
e-mail: marek.gasinski@lira-pasze.pl
tel. kom.: 533 310 888
dr inż. Anna Szyrner
e-mail: anna.szyrner@lira-pasze.pl
tel. kom.: 660 561 648
Łukasz Węclewski
e-mail: lukasz.weclewski@lira-pasze.pl
tel. kom.: 692 417 130
Grażyna Rakowska
e-mail: grazyna.rakowska@lira-pasze.pl
tel. kom.: 884 055 500
Doradcy żywieniowi

Tomasz Majkut
e-mail: tomasz.majkut@lira-pasze.pl
tel. kom.: 602 524 262

 Konrad Przybylak
e-mail: konrad.przybylak@lira-pasze.pl
tel. kom.: 696 025 592
Karol Chełstowski
e-mail: karol.chelstowski@lira-pasze.pl
tel. kom.: 602 522 971
Paweł Pawęzowski
e-mail: pawel.pawezowski@lira-pasze.pl
tel. kom.: 602 191 500
Piotr Jabłoński
e-mail: piotr.jablonski@lira-pasze.pl
tel. kom.: 730 032 037
dr inż. Amelia Prorok
e-mail: amelia.prorok@lira-pasze.pl
tel. kom.: 602 194 068
Mateusz Bednarski
e-mail: mateusz.bednarski@lira-pasze.pl
tel. kom.: 604 244 769
Krzysztof Błędowski
e-mail: krzysztof.bledowski@lira-pasze.pl
tel. kom.: 533 503 023
Robert Paździor
e-mail: robert.pazdzior@lira-pasze.pl
tel. kom.: 881 230 470
Daniel Pieprzyk
e-mail: daniel.pieprzyk@lira-pasze.pl
tel. kom.: 505 505 087
Tomasz Prawica
Specjalista ds. rozrodu zwierząt
e-mail: tomasz.prawica@lira-pasze.pl
tel. kom.: 668 362 654


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Formularz kontaktowy


wiadomość:
imię i nazwisko lub firma:
e-mail:
telefon: