Podsumowanie Cavaliady Tour 2021/2022

Data publikacji: 2022-04-01

Podsumowanie  Cavaliady Tour 2021/2022


     Duża dawka emocji, jeździectwo na najwyższym poziomie, spotkania „koniarzy” oraz targi wszystkiego, co związane z końskim światem. Te kilka zdań idealnie opisuje i oddaje klimat targów CAVALIADA. W minionej edycji odbyły się one w czterech miastach w Polsce w miesięcznych ostępach. Inauguracja miała miejsce w Warszawskiej Hali Torwar w listopadzie, później w okresie przedświątecznym w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z początkiem nowego 2022 roku na mapie Cavaliady pojawiła się nowa miejscowość – Sopot i doskonale przygotowana ERGO ARENA. Natomiast Finał edycji Cavaliady Tour odbył się pod koniec lutego w TAURON ARENIE w Krakowie.     W poszczególnych dniach Cavaliady (targi dla widzów trwają od czwartku do niedzieli) odbywają się zmagania jeździeckie w różnych dyscyplinach: skoki przez przeszkody, ujeżdżenia, powożenia i WKKW. Oprócz ścisłych dyscyplin odbywają się liczne pokazy oraz konkursy specjalne m.in. potęga skoku, Wenus vs. Mars czy bardzo widowiskowy konkurs Speed & Music. Równolegle do widowisk na arenie trwają targi sprzętu jeździeckiego i nie tylko… Na każdej edycji Cavaliady, wśród stoisk targowych można było znaleźć stoisko Wytwórni Pasz LIRA z paszami dedykowanymi dla koni z linii CHRUPKA.

     Zainteresowani hodowcy chętnie wymieniali się swoimi opiniami na temat pasz i żywienia koni, a nasi doradcy żywieniowi chętnie odpowiadali na zadane pytania, sugerowali nowe, innowacyjne rozwiązania w żywieniu koni proponowane przez Wytwórnię i opowiadali o szczegółach i zaletach procesu ekstruzji. Warto wspomnieć, że mieliśmy ogromną przyjemność obserwować na arenach sportowych liczne starty koni żywionych paszami CHRUPKA. 

      Bardzo cieszymy się dużym zainteresowaniem ze strony jeźdźców i hodowców koni oraz z faktu, że mogliśmy uczestniczyć we wszystkich edycjach i razem tworzyć społeczność CAVALIADY.


Autor: mgr inż. Oskar Skórnicki
doradca ds. żywienia koni
Wytwórnia Pasz „LIRA” Sp. z o. o.


sklep chrupka.pl Strefa dzieci
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X