Dla dystrybutorów

Dla dystrybutorów

Nasza Firma stawia na zdrową współpracę, opartą na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i zaufaniu. W szerokiej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo unikalne oraz innowacyjne produkty. Zapewniamy również szeroko rozumiane doradztwo żywieniowe oraz wsparcie marketingowe. Nasi stali klienci mogą liczyć na bezpłatne analizy laboratoryjne. Zamówienia realizujemy szybko i terminowo.

Dewiza jaka przyświeca naszej firmie od ponad 20-stu lat brzmi „wysoka jakość, za rozsądną cenę”.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z nami, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
firma:
telefon:
e-mail:
wiadomość:
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Wytwórnia Pasz "LIRA" Sp. z o.o., ul. Gen. Chłapowskiego 36, 64-010 Krzywiń. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
sklep chrupka.pl Strefa dzieci
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X