GOLDEN PROTEIN

GOLDEN PROTEIN

Ten nowej generacji produkt wytworzony jest na bazie poekstrakcyjnej śruty rzepakowej, w procesie ekstruzji, o ściśle określonych i powtarzalnych parametrach technologicznych. W żywieniu przeżuwaczy wykorzystywany jest jako źródło cennego i najtańszego obecnie białka chronionego, o wskaźniku UDP ponad 63%. Wysoki także udział aminokwasów siarkowych, zawłaszcza metioniny chronionej sprawia, że Golden Protein jest najlepszym komponentem białkowym nowoczesnej dawki pokarmowej, dla wysokowydajnych sztuk.

Wysoka strawność białka, a zwłaszcza włókna czyni ten produkt również świetnym komponentem w żywieniu zwierząt monogastrycznych, takich jak trzoda chlewna czy drób. Ekstrudowane włókno w Golden Protein nie tylko nie obniża strawności białka czy dostępności energii, ale jest doskonałym prebiotykiem dla mikroorganizmów.

Specjalistyczny komponent nowoczesnej dawki żywieniowej. Umiejętne działanie wysoką temperaturą oraz ciśnieniem pozwoliło uzyskać zmianę struktury białka, co spowodowało jego ochronę w żwaczu i wykorzystanie w dalszych odcinkach przewodu pokarmowego. Golden Protein jest produktem szczególnie cennym dla wysokowydajnych sztuk wnosząc ponad 63% białka w formie chronionej i wyrażonej za pomocą wskaźnika UDP. Przeprowadzone do tej pory badania jednoznacznie wykazały, że pierwszym aminokwasem limitującym u bydła jest metionina. Porównując profil aminokwasowy różnych komponentów roślinnych stwierdzono, że szeroko stosowana poekstrakcyjna śruta sojowa, mimo wysokiej zawartości białka, wnosi niski udział aminokwasów siarkowych, w tym metioniny. Jednym ze sposobów na dostarczenie jej krowie jest wdrożona metoda ochrony białka, w tym aminokwasów. Otrzymany produkt Golden Protein mimo niższej zawartości białka ogólnego dostarcza zdecydowanie więcej białka UDP niż śruta sojowa. Rozkład białka w żwaczu dla poekstrakcyjnej śruty rzepakowej i sojowej według różnych autorów jest na poziomie 60%, a tylko 40% zostaje dostarczona do jelit. W Golden Protein proporcje te są odwrócone.

KORZYSCI I ZALETY:

Przejrzyj on-line lub pobierz katalog PDF!


sklep chrupka.pl Strefa dzieci
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X