GOLDEN PROTEIN SOY

GOLDEN PROTEIN SOY

Innowacyjny produkt powstały w wyniku procesu ekstruzji poekstrakcyjnej śruty sojowej. Łączy w sobie wysoki poziom białka chronionego w żwaczu UDP z bardzo dobrą strawnością jelitową. Stanowi cenne uzupełnienie dawki dla wysokowydajnych sztuk.

Specjalistyczny komponent nowoczesnej dawki żywieniowej. Umiejętne działanie wysoką temperaturą oraz ciśnieniem pozwoliło uzyskać zmianę struktury białka, co spowodowało jego ochronę w żwaczu i wykorzystanie w dalszych odcinkach przewodu pokarmowego. Golden Protein SOY jest produktem szczególnie cennym dla wysokowydajnych sztuk wnosząc ponad 65% białka w formie chronionej i wyrażonej za pomocą wskaźnika UDP. Rozkład białka w żwaczu dla poekstrakcyjnej śruty rzepakowej i sojowej według różnych autorów jest na poziomie 60%, a tylko 40% zostaje dostarczona do jelit. W Golden Protein SOY proporcje te są odwrócone.

Przejrzyj on-line lub pobierz katalog PDF!


sklep chrupka.eu Strefa dzieci
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X