Bysio

Bysio

"BYSIO dla byków"

To mieszanka dla bydła opasowego zawierająca unikalną formułę zwiększającą apetyt oraz niwelującą stres.

Do niedawna bydło opasowe było hodowane przy okazji produkcji mleka. Powodem była potrzeba wykorzystania niedojadów oraz gorszych jakościowo pasz objętościowych. Intensyfikacja produkcji oraz celowe nastawienie się hodowców na ten segment produkcji przyczyniło się do innego, bardziej precyzyjnego żywienia tej grupy zwierząt. Chcąc uzyskać maksymalne przyrosty masy ciała, w jak najkrótszym czasie, zaczęto wprowadzać podobne modele żywieniowe jak w przypadku sztuk mlecznych. Podstawowymi paszami białkowymi są kiszonka z kukurydzy, wysłodki buraczane, siana i sianokiszonki. W przypadku dwóch pierwszych pasz z reguły nie ma problemu z ich jakością i wartością żywieniową.

Analizując natomiast skład pasz strukturalnych borykamy się często z niskim poziomem białka. Stosując takie pasze bez odpowiedniego uzupełnienia dawki w komponenty białkowe obserwuje się duże straty ekonomiczne (nadmiar energii).

Efektem tego są gorsze przyrosty oraz nadmierna pobudliwość zwierząt. By do minimum ograniczyć negatywne skutki żywienia opasów Wytwórnia Pasz Lira wprowadziła innowacyjne rozwiązanie żywieniowe - linię produktów BYSIO dla bydła opasowego.

Jest to unikatowe połączenie komponentów białkowych. Jego podstawę stanowi białko chronione w ilości niespotykanej, do tej pory, dla tej grupy technologicznej zwierząt. Rozwiązanie to w połączeniu z dużymi ilościami energii w postaci skrobi bypass z kiszonki z kukurydzy stanowi idealne rozwiązanie żywieniowe. Dodatkowo produkty zostały wzbogacone w formułę ograniczającą nadmierną pobudliwość nerwową opasów. Zastosowane komponenty, odpowiedni poziom witamin i minerałów oraz dodatek ograniczający stres jest gwarantem uzyskania wysokiego wyniku ekonomicznego.

KORZYŚCI I ZALETY

Do mieszanki rekomendujemy: BUFOR HELP, RUMEN HELP S.C.

Kliknij: WOREK BYSIO - RENDER OBROTOWY 

Przejrzyj on-line lub pobierz katalog PDF!


sklep chrupka.pl Strefa dzieci
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X