O firmie

O firmie

Start » Firma » O firmie

Wytwórnia Pasz LIRA Sp. z o.o. jest polską, rodzinną firmą założoną w 1996 roku. Siedziba firmy oraz nowoczesne zakłady produkcyjne znajdują się na terenie gminy Krzywiń w woj. wielkopolskim.

Firma prowadzi działalność zgodnie z zasadą dobrej praktyki produkcyjnej oraz z dobrymi praktykami biznesowymi. Przestrzega obowiązujących przepisów i norm prawnych. Przedsiębiorstwo od lat posiada certyfikaty Rzetelna Firma i Przejrzysta Firma. W trosce o zachowanie najwyższej jakości oferowanych hodowcom produktów w Spółce wdrożono system jakości GMP+ oraz VLOG.

Fundamentem działalności przedsiębiorstwa są nasi Klienci. Wytwórnia Pasz LIRA działa w oparciu o zasadę „myśl jak klient”, odpowiadając na jego potrzeby w zakresie oferowanego asortymentu produktów i usług. Buduje partnerskie relacje z kontrahentami. Stawia na zdrową współpracę, opartą na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i zaufaniu.

Wytwórnia Pasz LIRA, to „więcej niż pasze”. Polityka jakości Firmy nie kończy się na sprzedaży klientom produktu finalnego. Oferuje im również szeroko rozumiane doradztwo żywieniowe, hodowlane, weterynaryjne, a także z zakresu rozrodu. Swoją wiedzą i doświadczeniem, wysoko wykwalifikowana kadra, dzieli się nie tylko podczas rutynowych wizyt u hodowców, ale także podczas często organizowanych w Firmie, szkoleniach i konferencjach.

Od samego początku Firmie przyświeca motto: „wysoka jakość za rozsądną cenę”. Zachowania najwyższej jakości wymaga od siebie i od swoich dostawców. Jakość produktów zależy, od jakości surowców. Na każdym etapie produkcji i dystrybucji Spółka dba o zachowanie najwyższej jakości, bo „jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę…”


sklep chrupka.eu gra memory lira
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X